Geri
mecitb

Mecit B.

Danışan
Hocam insan gerçekten isteyince emek verince karşılığını alıyor ya ben açıkcası şuan sadece rakamları takip ediyorum tam kavrayamadım nasıl bir büyük başarı sağladığımızı ama güzel gidiyor farkındayım 🙂 Bundan iki üç ay öncesinde sıfır bilgiyle buralara kadar gelmemde de payınız çok büyük hocam her zaman anıyorum sizi çok sağ olun gerçekten.
serkan k

Serkan K.

Danışan
“ Çok farklı kişilerin eğitimini aldım. Sizlerin eğitiminizi aldıktan sonra en doyurucu ve sonuca ulaştıran içerikti. Günümüz şartlarında, insanların refah seviyesini arttırmak için ciddi bir iş arıyorlarsa bu işi tavsiye ediyorum. Sizin ekibinizle iyi  bir seviyeye ulaşabilirler. ”
hatice k

Hatice K.

Danışan
“ Siz bana destek olmasaydınız, belki de ben o ay artık bu sondu deyip bu işi bırakabilirdim, samimiyetiniz bana çok içten geldi. Hiç bıkmadan yardımcı oldunuz. Kesinlikle 4 ay boyunca boşuna beklemişim, çünkü bir yerde tecrübe etmiş bir insan var, o kadar güzel bir garanti veriyor ki.  ”
ersin a

Ersin A.

Danışan
“ Ben bu kadar  olacağını tahmin etmiyordum! 400 adet ürünü 11 günde sattık.  Amazon’da çok büyük imkanlar var. Çok cüzi ücret karşılığında, siz bana bu serveti verdiniz. ”